تولید ملی

تا به حال به این فکر کردی که تولید ملی چه جایگاهی در رشد و توسعه اقتصاد پایدار کشورمون داره؟ اهمیت تولید ملی از اونجایی آشکار می شه که در دنیای کنونی دیگه نمی توان با تکیه بر اقتصاد نفتی به اهدافی مانند استقلال سیاسی، فرهنگی و اقتصادی دست بیابیم.

افزایش بهره وری، کارآفرینی و اشتغال زایی پایدار از جمله ثمرات تولید ملیه که منجر به بهبود وضعیت معیشتی مردم، رشد شاخص های اقتصادی کشور و افزایش سطح رفاه عمومی میشه. در این رویکرد آنچه به عهده ما مردمه حمایت از کالای با کیفیت ایرانیه.

افزایش آگاهی مردم و ارتقای حس مسئولیت پذیری اونها، سبب استفاده هرچه بیشتر از کالای تولید داخلی میشه

صنعتگران و کارآفرینان باید به دنبال راهکارهایی برای افزایش کیفیت محصولات، کاهش قیمت تمام شده، کاهش ضایعات، تنوع بیشتر و به روز بودن محصولاتشون باشن و هر روز با کمک گرفتن از سایر صنایع و مراکز علمی، تکنولوژی های جدید را برای کاهش مصرف انرژی و تولید سبزتر به کار بگیرن

دولتمردان و کسانی که توان مالی و سرمایه گذاری دارند باید تسهیلاتی برای رونق کسب و کار و حمایت از تولید ملی در نظر بگیرند. تلاش کنند مانع بزرگ بروکراسی با به روز کردن قوانین از جلوی پای کارآفرین برداشته بشه و وام های کوتاه و بلند مدت را به دست کارآفرینان واقعی برسونن

ایران جزو جوامع جوان به حساب میاد، میدون دادن به جوانان با استعداد و تقویت عطش رشد و ایجاد انگیزه و شور و نشاط در این قشر می تونه  تبدیل به موتور محرکه ای برای رشد اقتصادی کشورمان باشه.

دختران ما امروز از نظر کسب دانش، پیشرفت های چشمگیری داشته اند اما در کسب جایگاه واقعی خود در کارآفرینی و باور به ثروت آفرینی، کمی با تردید و احتیاط قدم برداشته اند، به نظر میرسه باید ابتدا زمینه سازی ذهنی و فرهنگی مناسبی برای اونها صورت بگیره تا به توانمندی هاشون باور داشته باشند و برای اهداف بزرگ و جایگاه واقعیشون تلاش کنند.

در کشورهای پیشرفته، برای خرید کالای داخلی فرهنگ سازی میکنند تا جایی که خریداران حاضرند هزینه بیشتری برای خرید کالای داخلی بپردازند تا کسب و کار داخلی همچنان پر رونق باقی بمونه.

ما نشان “ساخت بانوی ایرانی” را با همین باور و برای همین هدف خلق کرده ایم و معتقدیم دانش، مهارت و هنر زنان ایران با کمک این نشان، زبانزد جهانیان خواهد شد