در جامعه امروز زنان نقش مهمی در زمینه کسب و کار دارند ولی همه می دونیم که وضعیت اشتغال زنان در ایران در مقایسه با کشورهای توسعه یافته، وضعیت مطلوبی نداره و زنان فرصت های شغلی کمتری دارند ومعمولا دستمزد کمتری ازمردان می گیرن.

اجرای هر طرحی که به توانمندسازی زنان منجر بشه، می تونه علاوه براینکه شاخص های توسعه اقتصادی و اشتغال را ارتقا بده، تبعات اجتماعی سازنده مثل نشاط بیشتر، کودکانی موفق تر و جامعه ای سالم تر را به همراه داشته باشه.

تعداد زیادی از زنان به دلیل اینکه خانواده یا جامعه حمایتشون نمی کنه، جذب مشاغل کاذب یا نامناسب می‌شن.لازمه توانمندسازی زنان، گسترش حمایت اجتماعی، ارائه آموزش‌های کارآفرینی و ایجاد فرصت‌های شغلی برابر برای آنان است.

ما در پتریکورن بر این باوریم

که می شه  در هر زمان و مکان با کمی ایده پردازی درآمدزایی کرد و این کاریه که کارآفرینان ازش لذت می‌برند.

هدف ما در پتریکورن

آموزش و توانمندسازی زنان سراسر ایران، ایجاد شغل برای آنها و در آخر پرورش بانوی ایرانی کارآفرین است.

پس به سبک یک کارآفرین فکر کنید، دست‌به‌کار شوید و از نتیجه کار خود لذت ببرید .

در پتریکورن

زنان معمولاً در اوقات فراغت خود وسایل جذابی می‌سازند، دوخت لباس، گلدوزی و قلاب بافی، بافتی‌های کوچک، ساخت عروسک و … یقین داشته باشید همه هنر دست را به کار ماشین ترجیح می‌دهند.

پتریکورن محصول ساخت بانوی ایرانی رو جهانی می کنه و باور داره بهترین برندهای چند ملیتی جهان به زودی این محصولات را در فروشگاه های خود عرضه خواهند کرد.

ما محصولاتی را ارائه میکنیم که ساخت بانوی توانمند و هنرمند ایرانیه، این محصولات را با عشق و احترام به طبیعت بسته بندی میکنیم و در اختیار مشتری قرار می دیم.

هر کسی با خرید این محصولات، حس خوب حمایت از ارزش ها و باورهای اخلاقی و انسانی را تجربه میکنه، شما هم دست به کار بشید.